úterý 3. prosince 2019

Na návštěvě ve Stařči

Dobrý den všem!

Zjistila jsem, že jsem prošvihla Morkusovic vánoční jarmark. Ach jo. L Těšila jsem se, že si pořídím nejen další krásnou keramiku od paní Zuzky, ale taky že si prohlédnu její nádhernou zahradu. Co naplat... Ukážu tu alespoň pár zasněžených fotek z loňska.


Někde na internetu jsem pochytila, že paní Zuzka pořizuje plechové zápichy do zahrady v obchodu Gardenface. Mají tam spoustu věcí, co nutně potřebuju. Doufám, že mě to do léta pustí, jinak se můj bankovní účet otřese v základech. JJJ

A teď pár zákoutí z oné úžasné zahrady. Věřím, že většina z vás je zná, ale... to se prostě neomrzí.Takovéto skleníky jsou jako z pohádky. Kéž bych měla nafukovací zahradu. Paní Zuzka na blogu ukázala, jak ten jejich vznikal.

Možnost projít se po tak nádherné zahradě je k nezaplacení. A navíc pořídíte krásnou keramiku. Kdo to máte blízko, nebo nemáte, ale prostě vás to k Morkusovým láká, určitě se jeďte podívat. Další příležitost by měla být na jaře o víkendu otevřených zahrad.

Mějte se fajn!
Motýlek Dý

3 komentáře:

 1. Dý, ne vždycky všechno vyjde... Ale máš moc krásné fotky, vzpomínky z loňska.
  Měj hezký den, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. To je moc krásná procházka - i když loňská.
  Hezký den!
  Hanka

  OdpovědětVymazat

Děkuji. Za komentáře a postřehy, které tu zanecháváte. Za vzpomínky, o které se tu dělíte. Za čas, který jste blogu věnovali. ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...