úterý 7. února 2017

První únorové dny...

...se nesly ve znamení nového sněhu, mrazů a ledovky. Vždycky, když připadne, jdu se podívat po stopách, co nechávají ptáčci ve sněhu. Přijdou mi hrozně roztomilé a srandovní :-)


Víkend ale přinesl oblevu. Teploty se vyšplhaly i k pěti stupňům. Z nadšení jsem místo zimních bot vytáhla podzimní a měla jsem pocit, že každou chvíli už bude cítit jaro. K jarní náladě mě lákají taky moje kytičky, které se dali do květu...

...a jarní cibuloviny, které už jsou k pořízení snad všude. Krásné fotografie hyacintů přineslo únorové číslo Krásného venkova.V televizi ale vyhrožovali, že nás znovu čekají teploty pod nulou. No, na jaro je vlastně přece jen brzy... Ale uvidíme. Zatím se mějte hezky.
Vaše Dý

2 komentáře:

 1. Jojo, na jaro si ještě budeme muset počkat... Ale je pravda, že ptáci začínají být aktivní a prozpěvují, i když je zima. Kytičky máš krásný, Dý. Mě orchidej vykvetla, zrovna když byly venku ty největší mrazy:-)
  H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za chválu i za komentář :-) Z orchideje mám opravdu radost. V mém bývalém domově mi vykvétala zřídka, ale na novém místě se jí líbí, protože kvete už podruhé. Je příjemné, že nám zpestřují mrazivé dny, viď :-)

   Vymazat

Děkuji. Za komentáře a postřehy, které tu zanecháváte. Za vzpomínky, o které se tu dělíte. Za čas, který jste blogu věnovali. ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...