úterý 26. prosince 2017

Dárečky

Dobrý den všem!

Dárky jsou rozdány a už i rozbaleny a já vám tedy můžu ukázat, jak jsem si s nimi letos vyhrála. Konečně jsem si udělala čas a namísto toho, abych jen na balicí papír připlácla hvězdičku, použila jsem větvičky různých jehličnanů.


Zkusila jsem si různé variace. Aby všechno řádně drželo, použila jsem tavnou pistoli. Rok od roku je taky větší výběr balicích papírů. Neudržela jsem se a pořídila jsem jich spoustu nových, i když jsem si to před adventem zakázala. Už je nemám kam dávat. :-)Taky jsem si pořídila novou sadu razítek. Náhodou jsem je objevila v obchodě na hlavním nádraží v Praze, kdo by to byl řekl. :-) Jen písmenka abecedy bez háčků a čárek, ty jsem tedy musela domalovat fixkou.


Na dáreček pro bráchu jsem dala celý kousek větvičky stříbrného smrku a musím napsat, že se mi nakonec líbil nejvíc.
Snad jste měli krásný Štědrý den. Ať si užijete i zbytek svátků!
Vaše Dý

6 komentářů:

 1. Dý, nádhera. Pěkně sis vyhrála a obdarovaní museli mít dvojnásobnou radost. Na to já už opravdu čas nemám, ale vůbec by mi nevadilo, takto krásně zabalený dárek dostat.
  Přeji hezké dny. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Dášo. S balením jsem si vyhrála na úkor pečení. Ráda jsem si to zkusila. :-)
   Přeji šťastný nový rok!!! Pa.

   Vymazat
 2. Dárečky se Ti moc povedly, Dý. Určitě tak udělaly radost nejen svým obsahem.
  Klidné poslední dny roku Ti přeji.
  Henrieta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Henrietko :-)
   Přeji ti jen to nejlepší v novém roce!!! Pa.

   Vymazat
 3. Krásně zabalené dárky, líbí se mi zdobení i vánoční papír. Takto pěkně zabalené dárky musely potěšit aniž by obdarovaný věděl, co je uvnitř ukryté. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím se přiznat, že letos jsem každého donutila, aby si řekl, co by si přál nebo co potřebuje, takže obsah samotný až takovým překvapením nebyl. :-D
   Přeji vše nejlepší v nové roce, Maruško!!! Pa.

   Vymazat

Děkuji. Za komentáře a postřehy, které tu zanecháváte. Za vzpomínky, o které se tu dělíte. Za čas, který jste blogu věnovali. ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...