pátek 25. listopadu 2016

Střípky z domova

Dobrý den všem!

Minulý víkend jsem se konečně dočkala. Dlažba ve vjezdu do garáže je hotová!


Taková událost by si zasloužila slavnostnější foto, jenže potom, co jsem spáry vyplnila pískem, mi na ni manžel postavil vozík plný dříví, které začal hned skládat do dřevníku. Ten už je také dokončený. Takhle prázdný dlouho nevydržel.


Občas k nám proklouzne kocour Gregor. Na fotce si hoví na manželově mikině. Byl tak studený, chudáček, že jsem mu ji nechala. Nebo mi ji spíš nehodlal dát...


Advent už je za dveřmi a já nemám pořádně čas vychutnat si tohle období příprav. Do práce za tmy, z práce za tmy, večer něco honem uvařit a když zbude čas, tak nachystat nějakou tu vánoční výzdobu. Pustila jsem se nového adventního věnce. Stihnu ho tak tak. Snad realizuji i další věci, které mám v hlavě.


V práci se mám z čeho radovat. Krásně kvete fialka. Doma mám jen mladé rostlinky, co mají pár lístků. Asi ještě dlouho nepokvetou.


A když jsem u kytiček, vánoční hvězdě od popelnic se daří skvěle. Listy krásně zezelenaly a některé jsou dokonce i červené :-)


A nakonec jedna pozvánka na vánoční koncert do Pardubic.
Mějte hezké předadventní dny.

Vaše Dý


2 komentáře:

  1. Také mám starou vanoční růži ale je stále zelená.Nevím co s ní Měj se

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. U mě se jim nejvíce daří v chladu. Mám je v místnosti, kde se méně topí, a dál krásně červenají.

      Vymazat

Děkuji. Za komentáře a postřehy, které tu zanecháváte. Za vzpomínky, o které se tu dělíte. Za čas, který jste blogu věnovali. ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...