čtvrtek 25. ledna 2018

Duo druhé

Dobrý den všem!

Dnes jsem tu se slíbeným druhým párečkem medvídků od mojí háčkovací mamky. Jsou stejně roztomilí, stejně heboučcí a mají stejně úžasné čumáčky. :-)


"Pravý medvěd"


Tak tenhle méďa z hnědé příze mi právě díky své barvě připadá jako opravdový medvěd. Připomněl mi už dávno ztraceného bručícího medvěda, kterého jsme doma měli snad ještě po mamce a se kterým jsem si jako malá ráda hrála. Tenhle háčkovaný méďa nebručí, ale myslím, že to nevadí. :-)

"Méďa pro Vojtíška"


Modrý méďa jako jediný svého majitele ještě nemá. Ne, že by se nikomu nelíbil, jenom čekal, až Vojtíšek přijde na svět. Moje nej kamarádka porodila minulý čtvrtek a ještě je i s malým v porodnici, ale jak to bude možné, půjdu se na ně podívat. Mám jen obavy, aby Vojtíška v budoucnu nezajímaly knoflíky, které má méďa na sobě. Srdíčko na hrudi se když tak může odstřihnout, ale ty ostatní ne...

Závěrem bych vám ještě chtěla moc poděkovat za komentáře k minulým medvídkům. Všechny pochvaly jsem mamce vyřídila a byla za ně opravdu velice ráda. 

Mějte se fajn.
Vaše Dý

11 komentářů:

 1. Nemůžu se rozhodnout, který se mi líbí víc...
  Henrieta

  OdpovědětVymazat
 2. Veľmi príjemne skombinované farby. Fakt krásna práca.

  OdpovědětVymazat
 3. Jé, ti jsou naprosto úžasní! ♥ Krásná přáce! Pěkné lednové dny, M.

  OdpovědětVymazat
 4. To jsou plyšáci, nádherní. Hezká práce. D.

  OdpovědětVymazat
 5. Moc všem děkuji za milé komentáře! :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Tihle háčkované méďové jsou báječní. Už z fotky je mi jasné, že musí být medvídek na dotek krásně heboučký, hned bych se s ním pomuchlovala! :-) :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heboučcí jsou :-) A určitě by se zamlouvaly i Matýskovi :-D
   Díky za návštěvu, Lucko. Pa.

   Vymazat
 7. Jsou tak krásní, máš talent... Ta fotka v pravé liště s vločkou u čenichu je úžasná♥ Moc se mi tu líbí, beru odběr a ráda bych tě pozvala k sobě na návštěvu (kdybys dala sledování nezlobila bych se) Přeju krásný den

  Janina_co_tvoří_skvosty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jano, musím uvést na pravou míru, že to nejsou moje výtvory. Háčkuje moje mamka a je tak moc pečlivá a šikovná, že by byla škoda neukázat něco z jejích výtvorů. Já háčkování obdivuji a snad se mi jednou bude taky takhle dařit (samozřejmě se podělím tady na blogu :-) ).
   Děkuji za návštěvu a k tobě na blog ráda nakouknu.
   Měj se fajn. Pa.

   Vymazat
 8. Maminka je hodně šikovná, tak krásní medvědi určitě dělají obrovskou radost, opravdu parádní ����

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za návštěvu i za pochvalu, ráda to mamce vyřídím! :-)
   Přeji krásné úterý.

   Vymazat

Děkuji. Za komentáře a postřehy, které tu zanecháváte. Za vzpomínky, o které se tu dělíte. Za čas, který jste blogu věnovali. ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...